Kahve falında yıldız olmak

Kahve falında yıldız olmak farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine, parasının ve canın güvende olacağına, zor bir işe girileceğine, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına, hasta olacağına, hayırlı kapılar açılacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına işaret eder.

Kahve falında yıldız olmak gördüyseniz:

  • Bazı konuların detaylı değerlendirmesini yapabilir, en ufak nüansı dahi kaçırmama çabasında olabilirsiniz.

Kahve falında yıldızsız gökyüzü görmek dedikoduların hat safhaya ulaşacağına, hastalıklarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında renkli yıldızlar görmek gelişeceğine, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında çok yıldız görmek çok kötü günler yaşayacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Kahve falında yıldıza bakmak maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine ve kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına, atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yıldız almak işlerin kapanacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine yorulur.

Kahve falında yıldız kayması dilek dilemek kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine alamet eder.

Kahve falında gökyüzünde birçok yıldız görmek aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına alamet eder.

Kahve falında yıldız kayması görmek evi yoksa ev alacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top