Kahve falında kalp tutmak

Kahve falında kalp tutmak hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına, maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, güzel bir döneme girileceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, erken evlilik yapacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine inanılır.

Kahve falında kalp tutmak gördüyseniz:

  • Özel sırlarınızı paylaşırsanız, iyi niyetinizi kötü kullanabilecek kişiler söz konusu olabilir.

Kahve falında elinde kalp tutmak sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine, arabuluculuk yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında kalp tutmak dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, maddi anlamda kendisini toparlayacağına rivayet eder.

Kahve falında elde kalp görmek kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına delalettir.

Kahve falında kalpte yara görmek şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kalp rahatsızlığı görmek sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, hak yolundan ayrılmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kalp atışlarını hissetmek kötü durumlara düşürüleceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret eder.

Kahve falında kalp kolye görmek kurtuluşu bulacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, sıkıntılı günler geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kalp şeklinde bulut görmek hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tamamen biteceğine, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

1 yorum: “Kahve falında kalp tutmak”

  1. benim falımda biri var yukarı doğru bakıp kahkaha atıyor ve biri de önünde eğiliyor ama o eğilen kişinin arkasında bir ruh var o ruhun arkasında da ters dönmüş düşen bir insan var o düşen insanın arkasında da ayakkabılar var

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top