Kahve falında küs olduğun biriyle barışmak

Kahve falında küs olduğun biriyle barışmak elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatını kazanırken keyif alacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına, moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, sürekli yerinde sayacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında küs olduğun biriyle barışmak gördüyseniz:

  • İnsanlara olan tavırlarınız almak istediğiniz sonuçların olumlu veya olumsuz olmasını birebir etkileyebilir.

Kahve falında küs olduğum arkadaşımla barışmak hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küs biriyle barışmak çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında küs olan arkadaşla barışmak bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına, fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına delalet eder.

Kahve falında küs bir arkadaşınızla barışmak yatırımların işlerini büyütmek için gerekli miktara kavuşacağına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına yorulur.

Kahve falında küs olduğu insanla barışmak yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına tabir olunur.

Kahve falında küs olduğun kişiyle barışmak hakça ve eşit bir şekilde bölüştüreceği mirası sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına, makamının tehlikeye gireceğine işarettir.

Kahve falında küs olunan kişiyle barışmak çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küs olanla barışmak işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

1 thoughts on “Kahve falında küs olduğun biriyle barışmak”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top