Kahve falında palamut görmek

Kahve falında palamut görmek yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve evlat sahibi olunacağına, aile bireyleri ile tartışacağına, başarısız olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, umduğunu bulamayacağına, inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, derdin ve sıkıntının biteceğine, fal sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına rivayet eder.

Kahve falında palamut gördüyseniz:

  • Bazı iş birliği veya ilişkilerinizi istediğiniz hale sokmanız gerekiyor.

Kahve falında palamut balığı tutmak yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında pişmiş palamut görmek hayallerine ulaşacağına, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına delalettir.

Kahve falında meşe palamudu toplamak çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, zararlarını telafi edeceğine işaret eder.

Kahve falında palamut tutmak ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında palamut yemek büyük üzüntüler yaşayabileceğine, trenin tünelden çıkması ise çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine tabir olunur.

Kahve falında palamut toplamak çok sevineceği olaylar yaşayacağına, yüzünde güller açacağına inanılır.

Kahve falında palamut görmek hem eğleneceğine, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında palamut yediğini görmek kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top