Kahve falında keklik görmek

Kahve falında keklik görmek harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, birçok çalışmaya ve projeye girileceğine, birbirlerine her konuda destek olacağına, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, işlerini yoluna koymayı başaracağına, ödemelerini yapamaz hale geleceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında keklik gördüyseniz:

  • Dikkatli anonslar yapmanızda fayda var.

Kahve falında keklik ölüsü görmek rahatsızlık yüzünden bir süre işlerden uzak durulacağına, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine inanılır.

Kahve falında keklik palaz görmek bekarlar için evlenmeye, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine rivayet eder.

Kahve falında kınalı keklik görmek vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, elindekileri de yitireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında güzel keklik görmek kudret ve destek olacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine rivayet eder.

Kahve falında keklik beslemek iş yerinde üst yönetimde kendisine yere bulacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında keklik satın almak aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına işarettir.

Kahve falında keklik ve güvercin görmek gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına rivayet eder.

Kahve falında keklik kovalamak günü birlik tatillere çıkacağına, uykusuz ve halsiz düşeceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

1 thoughts on “Kahve falında keklik görmek”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top