Kahve falında kabuk görmek

Kahve falında kabuk görmek sevgiliye karşı olan hislerinin azalacağına, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına, kazancının yerine gelmesine, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, dedikoduya, sıkıntılarının biteceğine, parasının ve malının çoğalacağına, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına işarettir.

Kahve falında kabuk gördüyseniz:

  • Sizin herkese yetecek enerjiniz var, onu kullanmalısınız.

Kahve falında kaplumbağa kabuğunun kırıldığını görmek yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına inanılır.

Kahve falında kabuksuz fındık görmek eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında muz kabuğu görmek birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine ve ardından hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kaplumbağa kabuğu görmek yaptığı işlerin de içine sineceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına yorulur.

Kahve falında elma kabuğu görmek güçten düşeceğine, yorulacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kabuksuz çekirdek görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında renkli deniz kabuğu görmek tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına yorulur.

Kahve falında kabuklu yeşil ceviz yemek gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, mallarının artacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top