Kahve falında elinde gelin çiçeği görmek

Kahve falında elinde gelin çiçeği görmek sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, kişinin güzel günlerinin geride kalacağına yorulur.

Kahve falında elinde gelin çiçeği gördüyseniz:

  • Yetenekleriniz konusunda alçak gönüllü olmayın.

Kahve falında gelin el çiçeği görmek hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, endişelerin ve dertlerin biteceğine işarettir.

Kahve falında elinde gelin çiçeği görmek kazançlı işler yapılacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına tabir olunur.

Kahve falında gelinin çiçeğini görmek karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, bir sebeple çok kötü günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gelinden çiçek almak koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında geline çiçek vermek yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına işarettir.

Kahve falında gelin çiçeği atmak gözyaşı döküleceğine, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz gelin çiçeği görmek bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, daha fazlası olsun diye değil, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gelin çiçeği görmek daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, işlerini yoluna sokacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

1 thoughts on “Kahve falında elinde gelin çiçeği görmek”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top