Kahve falında giyecek görmek

Kahve falında giyecek görmek güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, mutluluğu yakalayacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, çok istediği bir şeye sahip olacağına, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, yaptıkları şeylerden ötürü fal sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında giyecek gördüyseniz:

  • İsteklerini dinleyin ona, tabiri caizse, ona nefes aldırın.

Kahve falında giyecek ayakkabı bulamamak işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, onlarla arasının açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında giyecek görmek bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında giyecek bir şey bulamamak varlıklı kimse olacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gelinlik giyeceğini görmek tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına yorulur.

Kahve falında giyecek elbise bulamamak kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına delalettir.

Kahve falında gelinlik giyecek olmak en doğru şekilde öğreneceğine, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top