Kahve falında uzun boylu kadın görmek

Kahve falında uzun boylu kadın görmek son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında uzun boylu kadın gördüyseniz:

  • Gerçekçilikten uzak sözler vererek veya hızlı konuşarak sizi dışarıda bırakmaya çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında uzun boylu bir kadın görmek ailevi sorunlar yaşanacağına, boş kuruntularla uğraşacağına, stresli bir ortama gireceğine yorulur.

Kahve falında uzun boylu kadın görmek özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine yorulur.

Kahve falında çok uzun boylu kadın görmek işinden geri kalacağına, canın derdine düşeceğine, Allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine ve adından sıkça söz ettiren biri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uzun boylu adamlar görmek iyi niyetli görünen kişilerin ilişkinize müdahale etmeye çalışarak aranızı açmaya çalışacağına, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çok uzun boylu erkek görmek özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, doğruluğu bulacağına alamet eder.

Kahve falında ölüyü uzun boylu görmek sorunların bu sayede çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çok uzun boylu olmak alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kendini çok uzun boylu görmek imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

2 thoughts on “Kahve falında uzun boylu kadın görmek”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top