Kahve falında oturan köpek görmek

Kahve falında oturan köpek görmek tövbelerin amacına ulaşacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, haklılığının anlaşılacağına, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan fal sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, malının üstüne mal ekleyeceğine delalettir.

Kahve falında oturan köpek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler zayıflıklarınızı görmekten keyif alıyor olabilir.

Kahve falında oturan köpek görmek hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında oturarak kaymak tartışmaların sona ereceğine ve yardım isteyen kişilere yardımcı olunacağına, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına inanılır.

Kahve falında şifalı otlar görmek daha fazla kazanç elde edeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Kahve falında yabani ot görmek kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ot saman görmek hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına delalet eder.

Kahve falında maydanoz dere otu görmek kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına işarettir.

Kahve falında kuru yeşil ot görmek aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, malından ve parasından olacağına, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine tabir olunur.

Kahve falında biçilmiş ot görmek yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, büyük kazanç elde edileceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

3 thoughts on “Kahve falında oturan köpek görmek”

  1. Selamünaleyküm kahve fincanımda yanyana 3 simge vardı
    1)elinde silah olan bir adam
    2)balık
    3)biri siyah diğeri beyaz köpek siyah köpek oturuyor beyaz köpek ayakta hemen hemen hergün kahve içerim ilk kez böyle aynı anda yanyana simgeli kahve fincan gördüm resminide çektim bu simgeler ile ilgili yorumunuz olurmu saygılar

  2. falda agzı açık köpek ve yanında kuş vardı diger figürler aklıma gelmiyor ama ne demek bu yanıtlarmısınız

  3. üç insan çıkmış birarada konuşuyolar arkalarında oturan köpek şekli çıkmış.birinin eli köpeğin kafasında seviyor gibi,elini açmış dua eden bir erkek var.hamile sanki göbeği bayağı büyük kadın,yaşlı eğik oturan bir insanla yüzyüze konuşma yapıyolar.köpek şeklinin arkasında agzını kocaman açmış büyük gözlü balık resmi var.2 ve 5 birde k a harfleri çıkmış.soyadımda k harfi var benim.harfler aydınlıkta temiz gözüküyor

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top