AnaSayfa / Genel / Kahve falında tabanca görmek

Kahve falında tabanca görmek

Kahve falında tabanca görmek rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine bu durumun da yüzünün asılmasına neden olacağına, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine delalet eder.

Kahve falında tabanca gördüyseniz:

  • Evliyseniz evinizde bir mutluluk yaşamanız, eşinizin sizi mutlu edecek birşey yapması ya da evinizde normal üstü bir maddi bolluk olması mümkündür.

Kahve falında tabancayla birini öldürmek baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başka birinin elinde tabanca görmek yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına, yeni bir hayata başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında tabancalı birinden kaçmak parasız ve ekmeksiz kalacağına, her türlü derde ve üzüntüye karşı hazır olunduğuna, işlerle ilgili doğru karar vermek için detaylı bir düşünme yolu seçildiğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına işaret eder.

Kahve falında kurusıkı tabancayla vurulmak yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, geçmişte yaşanan acıların unutulacağı işaret eder.

Kahve falında büyük tabanca görmek hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, sözler sarf edeceğine ya da bu türden bazı hareketlerde bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tabanca satın almak çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine yorulur.

Kahve falında elinde tabanca almak hayatının yolunda gideceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına yorulur.

Kahve falında su tabancası görmek işlerinin gitgide daha sıkıntılı bir hale geleceğine, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir