AnaSayfa / Genel / Kahve falında tabanca vurulmak

Kahve falında tabanca vurulmak

Kahve falında tabanca vurulmak hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, aynı zamanda fal sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, insanlara iyilik yapmaya, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tabanca vurulmak gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi zorlamanız gerekeceğe benziyor.

Kahve falında tabancayla vurulmak insanlarla iç içe olacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine işaret eder.

Kahve falında tabancayla karnından vurulmak atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine rivayet eder.

Kahve falında kafadan tabancayla vurulmak kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine, hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında tabancayla sırtından vurulduğunu görmek dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, fal sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Kahve falında tabancayla bacağından vurulmak hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, güzel günlerin geleceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına işarettir.

Kahve falında bir kişinin tabancayla vurulduğunu görmek kazancının da garanti ve sabit olacağına, tartışmaların sona ereceğine ve yardım isteyen kişilere yardımcı olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tabancayla boynundan vurulmak böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine yorulur.

Kahve falında tabancayla sırtından vurulmak çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.