AnaSayfa / Genel / Kahve falında soğuk suyla yıkanmak

Kahve falında soğuk suyla yıkanmak

Kahve falında soğuk suyla yıkanmak askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, dedikoduya, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine, acı veren durumların vuku bulacağına, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine delalet eder.

Kahve falında soğuk suyla yıkanmak gördüyseniz:

  • Bazı hobileriniz yeni şeyler deneme arzunuzu arttırabilir.

Kahve falında soğuk su görmek kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına işarettir.

Kahve falında soğuk suyla ıslanmak işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında çocuğunu soğuk suyla yıkamak aksine daha da zorlaştıracağına, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına tabir olunur.

Kahve falında soğuk su kaynağı görmek kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine, dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına inanılır.

Kahve falında sıcak ve soğuk su görmek sevgisinin artacağına, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına rivayet eder.

Kahve falında bir bardak soğuk su içmek halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, her zaman hakkına sahip çıkacağına delalettir.

Kahve falında soğuk suyla banyo yapmak sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına yorulur.

Kahve falında kana kana soğuk su içmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, deneyim kazanacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir