AnaSayfa / Genel / Kahve falında silah elinde görmek

Kahve falında silah elinde görmek

Kahve falında silah elinde görmek kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, fal sahibinin hayatını idame ettirmekte büyük zorluk yaşayacağına, çileli ve zorlu günler yaşayacağına, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, bazı tartışmaların ortasında kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında silah elinde gördüyseniz:

  • Aslında ne kastettiğinizi izah etmek için vakit bile bulamayabilirsiniz.

Kahve falında eli silahlı birini görmek hayata küseceğine, çok yorulacağına rivayet eder.

Kahve falında eli silahlı birinden kaçmak uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eli silahlı adam görmek verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında askerin elinde silah görmek kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına delalet eder.

Kahve falında düşmanın elinde silah görmek hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına inanılır.

Kahve falında çocuğun elinde silah görmek destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına yorulur.

Kahve falında elinde silah olmak çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine, yeni işler yapılacağına delalet eder.

Kahve falında polisin elinde silah görmek iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir