AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölmüş birinin mezarını kazmak

Kahve falında ölmüş birinin mezarını kazmak

Kahve falında ölmüş birinin mezarını kazmak atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, rahatının kaçacağına, manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına, çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş birinin mezarını kazmak gördüyseniz:

  • Emek vermekten kaçınmamalısınız.

Kahve falında arkadaşının mezarını kazmak prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, parasının ve malının artacağına tabir olunur.

Kahve falında başkasının mezarını kazmak toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mezarlık kazmak yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mezarlık kazdığını görmek yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına rivayet eder.

Kahve falında kendi mezarını kazdığını görmek eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına hatta organ bağışında bulunacağına, sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mezarlıkta mezar kazmak tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına yorulur.

Kahve falında çocuğuna mezar kazmak işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine, sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mezar kazmak eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.