Kahve falında olmamış torun görmek

Kahve falında olmamış torun görmek hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına ve kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine, çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, az çalışarak çok gezeceğine, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, fal sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, onunla kardeşten daha yakın olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında olmamış torun gördüyseniz:

  • Kendinizi açıkça ifade etmeye çalışırken kötü bir durumda kalmamaya özen göstermelisiniz.

Kahve falında doğmamış torun görmek çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, karşısına kötü insanlar çıkacağına işaret eder.

Kahve falında torununu yıkamak tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında torununun evlendiğini görmek dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına delalettir.

Kahve falında oğlunu ve torununu görmek hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine inanılır.

Kahve falında torununun düştüğünü görmek elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kızını ve torununu görmek başarılarının devamlı olacağına, hayırlı terfiler alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında torununu öpmek aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine işarettir.

Kahve falında torunları görmek bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, herkesi hayrete düşürüp, hüsrana uğratacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir