AnaSayfa / Genel / Kahve falında mezarlıkta koştuğunu görmek

Kahve falında mezarlıkta koştuğunu görmek

Kahve falında mezarlıkta koştuğunu görmek özel hayatının da yolunda gideceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına ve bu durum karşısında işi yaptığı kişiden ihanet göreceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına tabir olunur.

Kahve falında mezarlıkta koştuğunu gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizde daha doğrusu sosyal ilişkilerinizde, bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.Karşı cinsten kişilerin birbirleriyle gireceği tartışmalara katılmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında mezar üzerinde yılan görmek bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, dini duygularının ve inancının güçleneceğine ve dolayısıyla da iç huzuru yakalayacağına tabir olunur.

Kahve falında ölünün mezarını kazmak karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

Kahve falında mezara selam vermek mesleğinde çok başarılı olacağına, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine işarettir.

Kahve falında mezara yeşillik dikmek kendisini Allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına sonradan da pişman olup, üzüleceğine, kısmetinizin açılacağına rivayet eder.

Kahve falında mezar başında durmak işlerinin kötüye gideceğine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine delalettir.

Kahve falında mezarlıkta ölüyü görmek zahmet verecek işlerin sona ereceğine, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına rivayet eder.

Kahve falında mezara canlı gömülmek küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, karanlıkların aydınlanacağına delalet eder.

Kahve falında mezarını kazmak kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.