Kahve falında kirpik dökülmesi görmek

Kahve falında kirpik dökülmesi görmek sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, hayallerinin, isteklerinin, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına, hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine alamet eder.

Kahve falında kirpik dökülmesi gördüyseniz:

  • Kafanızı karıştıran ya da sinirlerinizi bozan kişiler olabilir.

Kahve falında kirpiklerini kesmek sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine alamet eder.

Kahve falında göz ve kirpik görmek gün sayacağına, sorunlarının çözümünde destek olacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çok uzun kirpik görmek kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına alamet eder.

Kahve falında kirpik uzaması görmek çok büyük üzüntüler ve stresler yaşayacağına, kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına işarettir.

Kahve falında gözünden kirpik çıkarmak kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kirpiklerini kısa görmek böylece hayata yeniden sarılacağına, korkularından, kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kirpikleri dökülmek işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına tabir olunur.

Kahve falında kirpik kılı görmek maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine ve huzurunun bozulacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top