AnaSayfa / Genel / Kahve falında kel birinin saçlı görmek

Kahve falında kel birinin saçlı görmek

Kahve falında kel birinin saçlı görmek rahat edeceğine ve huzur duyacağına, kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an Allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, kötü günler yaşayacağına, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, eski hayatının neredeyse tam tersi bir hayat seçeceğine işaret eder.

Kahve falında kel birinin saçlı gördüyseniz:

  • Farklı şeyler denemek istiyorsunuz ya da farklı yöntemler kullanmak niyetindesiniz.

Kahve falında kel adamı saçlı görmek aile içinde husumet gelişeceğine, sıkıntısını ve sorununu bölüşeceğine tabir olunur.

Kahve falında saçı kel görmek attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine, onlara sanat öğreteceğine inanılır.

Kahve falında saçını kel kestirmek zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, sevgi dolu haberler alınacağına rivayet eder.

Kahve falında saçının tepesini kel görmek zor bir döneme gireceğine, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saçları kel görmek yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu konuda onu engellemek ve durdurmak isteyeceğine, bir sebeple yataklara düşeceğine işaret eder.

Kahve falında saçı olan birini kel görmek herkesin dikkatinin çekileceğine, arif kimselerden sayılacağına işaret eder.

Kahve falında saçın dökülmesi kel kalmak hileye, fesada bulaşacağına, kazandığı her kuruşun hakkını vereceğine inanılır.

Kahve falında saçın bir kısmını kel görmek harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.