Kahve falında kaka yaptığını görmek

Kahve falında kaka yaptığını görmek hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, endişe veren durumların düzeleceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan fal sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, sevdiğini söyleyeceğine, onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, huzurlu, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına ve hayatının böyle devam edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kaka yaptığını gördüyseniz:

  • Akşam satlerindeyse biraz sıkılabilirsiniz.

Kahve falında oğlunun kaka yaptığını görmek aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına rivayet eder.

Kahve falında başkasının kaka yediğini görmek sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına inanılır.

Kahve falında klozette kaka görmek aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına, maddi anlamda güç kaybedeceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına rivayet eder.

Kahve falında tuvalette kaka yapan birini görmek çok iyi gelişmelerle karşılaşacağına, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Kahve falında kaka saklamak yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına delalet eder.

Kahve falında tavuk kakası görmek çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, yaşamının tazeleneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında suyun içinde kaka görmek geçici olarak rahatsızlanacağına, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında bebeğin kakasını görmek sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top