AnaSayfa / Genel / Kahve falında kabede görmek

Kahve falında kabede görmek

Kahve falında kabede görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine, ters giden işlerin düzeleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kabede gördüyseniz:

  • Uzun zamandır istediğiniz bir şansa ulaşma fırsatı yakalayacaksınız.

Kahve falında ölmüş birinin kabrini görmek yapılan hataların telafi edileceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine yorulur.

Kahve falında kabeye gidip görememek sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, tartışmaların sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında saçını kapattığını görmek üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına işaret eder.

Kahve falında balkon kapısı kapatmak bunalacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, toplum içinde daha oturaklı davranacağına işaret eder.

Kahve falında kabrini kazmak işsiz ise işe gireceğine, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında televizyonu kapatamamak yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, bu sorunların aile hayatına yansımasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşayacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında kapatılmış fincan görmek zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, ruh sağlığının bozulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kuyunun ağzını kapatmak bahtının açık olacağına, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.