AnaSayfa / Genel / Kahve falında gölge görmek

Kahve falında gölge görmek

Kahve falında gölge görmek bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına, tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına, onlara hocalık edeceğine, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, imkânlarının çoğalacağına, hayat kalitesinin de yükseleceğine delalet eder.

Kahve falında gölge gördüyseniz:

  • Kontrollü olmanızda fayda var.

Kahve falında gölgede olmak refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine inanılır.

Kahve falında siyah gölgeler görmek çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına, dertlerinin günden güne artacağına, aldığı borçları ödemekte çok büyük sıkıntılar çekeceğine, bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının gölgesini görmek üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gölge oyunu görmek ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına, tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına tabir olunur.

Kahve falında ağaç gölgesinde oturmak evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine işarettir.

Kahve falında kara gölge görmek kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında köpek gölgesi görmek endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, yorgun ve hasta hissedeceğine işarettir.

Kahve falında fare gölgesi görmek askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, sermaye kaybedeceğine, maddi anlamda zayıflayacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.