AnaSayfa / Genel / Kahve falında elleri kelepçeli görmek

Kahve falında elleri kelepçeli görmek

Kahve falında elleri kelepçeli görmek iflasın eşiğine geleceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, sorunlarının da çözüleceğine, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında elleri kelepçeli gördüyseniz:

  • Aşırı masraflara girebilirsiniz.

Kahve falında ellerinin kelepçelendiğini görmek eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında elleri kelepçelenmek tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve üzüntü duyacağına işarettir.

Kahve falında elinin kelepçelendiğini görmek sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, rızkının genişleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında kendi elini kelepçeli görmek sevdiği birine hediye alacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına inanılır.

Kahve falında ellerine kelepçe takıldığını görmek işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, hayatının yoluna gireceğine inanılır.

Kahve falında birini elleri kelepçeli görmek ikili ilişkilerde pürüzler çıkacağına, kendisine kötülük gelmemesi için o kişinin gözetimi altında bulunacağına delalettir.

Kahve falında eli kelepçeli adam görmek bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, iş yerinde mevcut sorunların çözülememesi yüzünden yeni bir iş arayışına girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında elinde kelepçe görmek geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, isteklerini yerine geleceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.