AnaSayfa / Genel / Kahve falında dudaklarını görmek

Kahve falında dudaklarını görmek

Kahve falında dudaklarını görmek üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına, yaşamının daha güzel hale geleceğine, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, bu sayede bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, düşmanlar tarafından zarar göreceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dudaklarını gördüyseniz:

  • Aslında yapmanız gereken,yeni hiçbir başlangıçla ilgilenmemek olacaktır.Hızlı düşünüp çabuk uygulamanız zaten size elde edebileceğiniz başarıları veriyor.

Kahve falında dudağının uyuştuğunu görmek dertlerinin dermanını bulacağına bu sayede kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dudakta ruj görmek kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına inanılır.

Kahve falında kadının dudağından öpmek sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine alamet eder.

Kahve falında dudak dikmek kendisini aşan işlere kalkışacağına, kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına inanılır.

Kahve falında sevdiğin kızı dudağından öpmek iş hayatında çok rahat edeceği bir çalışma ortaya koyacağına, büyük paralar kazanan kişilerin bir anda kayıplar yaşayarak fakirleşeceklerine, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına delalet eder.

Kahve falında güzel dudak görmek zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, fal sahibinin rahatlığa kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında dudak okumak bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına rivayet eder.

Kahve falında çocuğunu dudaktan öpmek atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir