Kahve falında dolunay görmek

Kahve falında dolunay görmek maddi sıkıntılardan kurtulmaya, huzura ve esenliğe kavuşacağına, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, güçlüklerle dolu geçen günlerin sağlık açısından da bazı sorunlara neden olacağına, kişinin başına kötü bir olay geleceğine, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, bütün malını mülkünü varını yoğunu harcayabileceğine, dedikodu yüzünden bir akrabanızla ufak bir tartışma yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dolunay gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız açısından olumlu gelişmeler var, aşk hayatınız özel yaşamınıza da istikrar getirebilir.

Kahve falında turuncu dolunay görmek kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına delalet eder.

Kahve falında kızıl dolunay görmek yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine, güzel günler yaşanacağına yorulur.

Kahve falında iki dolunay görmek el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine delalet eder.

Kahve falında dolunayın hareket ettiğini görmek çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, bu durum sayesinde iş hayatının da düzene gireceğine, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına delalet eder.

Kahve falında dolunay ve yıldız görmek bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine inanılır.

Kahve falında birden fazla dolunay görmek elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, maddi anlamda güçleneceğine tabir olunur.

Kahve falında güneş ve dolunay görmek giden birinin geri döneceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında parlak dolunay görmek aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, fal sahibinin yalnızlaşacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, kazancını iki kat arttıracağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top