Kahve falında cep görmek

Kahve falında cep görmek hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, bilgiyle donanacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, iş hayatında zarar edileceğine, hata yapılacağına, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına, yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine, bolluk ve bereket yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cep gördüyseniz:

  • Size kendinizi suçlu hissettirmeye çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında cep telefon kaybetmek iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, depresif ruh halindeyseniz kurtulacağınıza inanılır.

Kahve falında cebrail as sesini duymak kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine delalettir.

Kahve falında cep telefonu vermek işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine delalet eder.

Kahve falında ceplerine para doldurmak alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına işarettir.

Kahve falında cep telefonuyla aranmak sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, bedeninin şifaya kavuşacağına yorulur.

Kahve falında cep telefonundan aranmak şans ve bereket kapılarının açılacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında cep telefonunu aramak rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, fal sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cepte para görmek iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine ve bu sayede deşarj olacağına, hevesinin kursağında kalacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top