Kahve falında birinin numarasını almak

Kahve falında birinin numarasını almak yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, sıkıntı yükleneceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, işsiz kalmaya, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, kederlerinin son bulacağına inanılır.

Kahve falında birinin numarasını almak gördüyseniz:

  • Eleştiri veya şikayetlere kulak tıkayan ya da duyduklarını diğerlerine aktarma konusunda isteksiz olan veya cesaret edemeyen kişilerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kahve falında birine numaranı vermek çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında birinin telefon numarasını görmek bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, akıllı adımlar atacağına işaret eder.

Kahve falında bir kızdan telefon numarası almak her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölüm numarası yapmak hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bayılma numarası yapmak atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına, içinden çıkılmaz olaylar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uyuyor numarası yapmak işe giren herkesin kalkınacağına, iyiliğe ve güzelliğe yorulur.

Kahve falında numara aramak yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, kabuslarla dolu geceler geçireceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına işarettir.

Kahve falında telefon numarası söylemek bir sebeple atılan adımlar konusunda ve verilen sözler konusunda çok dikkat edilmesi gerektiğine, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top