Kahve falında birinin ellerinin kesildiğini görmek

Kahve falında birinin ellerinin kesildiğini görmek mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve haksızlığa uğranılacağına, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine alamet eder.

Kahve falında birinin ellerinin kesildiğini gördüyseniz:

  • İlişkinizi, kariyerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren başlıklarda kesin adımlar atma eğiliminde olabilirsiniz.

Kahve falında başkasının ellerinin kesildiğini görmek çok büyük borçlar alacağına, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında elinin jiletle kesildiğini görmek Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine rivayet eder.

Kahve falında elinin camla kesildiğini görmek yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine alamet eder.

Kahve falında kendi elinin kesildiğini görmek mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında el bileklerinin kesildiğini görmek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine yorulur.

Kahve falında sol elin parmaklarının kesildiğini görmek huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına ve zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, dünya malı elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında sol elin kesildiğini görmek sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sol eli kesilmek elinin bolluk göreceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top