Kahve falında birinin elini yıkadığını görmek

Kahve falında birinin elini yıkadığını görmek fal sahibinin tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, rızkın ve kısmetin artacağına, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, işlerinin yarım kalacağına, zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin elini yıkadığını gördüyseniz:

  • Olayların iç yüzünü görmeye ya da karşınızdaki kişileri doğru değerlendirmeye çalışmalısınız.

Kahve falında denizde el yıkamak sahip olduğu nimetin artacağına, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının elini yıkamak maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına, tartışmalı durumlara düşüleceğine, bütün iş anlaşmalarının çeşitli sorunlardan ötürü iptal edileceğine tabir olunur.

Kahve falında ellerin yıkamak aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, beklentilerin boşa çıkmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tuvalette ellerini yıkamak sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına alamet eder.

Kahve falında suda el yıkamak toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına delalettir.

Kahve falında muslukta elini yıkamak çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine delalet eder.

Kahve falında birinin ellerini yıkamak eğlenceli günler geçirileceğine, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine inanılır.

Kahve falında sabunla ellerini yıkamak mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top