AnaSayfa / Genel / Kahve falında birini şişmanlamış görmek

Kahve falında birini şişmanlamış görmek

Kahve falında birini şişmanlamış görmek çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına, kuş gibi hafifleyeceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, yüzünün güleceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına inanılır.

Kahve falında birini şişmanlamış gördüyseniz:

  • Kelimeleri dikkatle seçmenizde fayda var.

Kahve falında şişman arkadaş görmek falı kapatan kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, gelirinin çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında zayıf birini şişmanlamış görmek kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına rivayet eder.

Kahve falında şişman kişiyi zayıf görmek kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına rivayet eder.

Kahve falında sevgiliyi şişman görmek iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, ticaretinin hızlanacağına, fal sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında şişman birini görmek bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve üzüntü duyacağına, onun da her zaman kendisine faydası dokunacağına delalet eder.

Kahve falında şişman birinin zayıfladığını görmek eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine, eşiyle bazı konularda ters düşeceğine delalet eder.

Kahve falında birini çok şişman görmek kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiğini şişmanlamış görmek kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir