Kahve falında birini bıçakla kesmek

Kahve falında birini bıçakla kesmek alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, üzgün ve hasta olacağına, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, sahip olduklarını boş işlerle uğraşmaktan dolayı kaybedeceğine, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birini bıçakla kesmek gördüyseniz:

  • İlginizi çekmiş veya ilgi alanınıza giren bir konuda girişimde bulunmadan önce olası tüm sonuçları hesaplamanız gerekiyor.

Kahve falında bıçak kesmek kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına delalet eder.

Kahve falında bıçakla birinin kolunu kesmek borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına, ancak bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine delalettir.

Kahve falında bıçakla saçını kesmek maceralara atılacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine delalettir.

Kahve falında bıçakla peynir kesmek sorunların elbirliği ile aşılacağına, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına tabir olunur.

Kahve falında bıçakla elma kesmek alışık olmadığı, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, en küçük sorunda parlayacağına inanılır.

Kahve falında bıçakla birinin elini kesmek rızkının bollaşacağına, sıkıntıların ve dertlerin artacağına tabir olunur.

Kahve falında bıçakla el kesmek dileklerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, iş alanında tıkanmaların, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına alamet eder.

Kahve falında bıçakla cam kesmek onların kıymetini bileceğine, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top