AnaSayfa / Genel / Kahve falında birine sigara paketi vermek

Kahve falında birine sigara paketi vermek

Kahve falında birine sigara paketi vermek birikiminin artacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, daha iyi imkânlara sahip olacağına, hastalığın biteceğine, borçların kapanacağına, hane içinde tartışmaların başgöstereceğine, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine yorulur.

Kahve falında birine sigara paketi vermek gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin fazlaca üzerine gidebilir veya sabrını zorlayabilirsiniz ya da tam tersi bazı kişiler sabrınızı zorlayabilir veya üstünüze gelebilirler.

Kahve falında mavi sigara paketi görmek çevresinde de böyle kimselerin bulunacağına, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına tabir olunur.

Kahve falında sigara paketi toplamak aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında paket sigara almak kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, kucaklaşacağına, hasret ve özlem gidereceğine işarettir.

Kahve falında sigara paketi görmek borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına işarettir.

Kahve falında paket sigara görmek önüne çıkan engellerden yılmayacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sigara paketi saklamak bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve üzüntü duyacağına, gelirinin azalacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kırmızı sigara paketi görmek çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, herkesin desteğinin alınacağına işarettir.

Kahve falında iki paket sigara görmek hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir