AnaSayfa / Genel / Kahve falında balıkçıya gitmek

Kahve falında balıkçıya gitmek

Kahve falında balıkçıya gitmek çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, şansının geri döneceğine, kısmetlerinin açılacağına, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, isteklerin yerine geleceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine delalet eder.

Kahve falında balıkçıya gitmek gördüyseniz:

  • İyi yapılmış bir planınızın zamanlamasında sürpriz değişiklikler olabilir.

Kahve falında balık haline gitmek ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında balık tutmaya gitmek sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında balık yemeye gitmek hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında balığa gitmek falı kapatan kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, iş hayatında terfi alınacağına delalet eder.

Kahve falında balıklı göle gitmek dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, ettikleri duanın kabul olacağına rivayet eder.

Kahve falında balıkesire gitmek tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına, yeni bir çevre edinileceğine işarettir.

Kahve falında balık avlamaya gitmek kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında balık almaya gitmek ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayallere kavuşulacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir