Kahve falında bacağındaki kılları görmek

Kahve falında bacağındaki kılları görmek eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya, ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, kolaylığa kavuşacağına, eğlence ve renk geleceğine, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında bacağındaki kılları gördüyseniz:

  • Yeni fırsatlar da söz konusu olabilir.

Kahve falında kendi bacaklarını kıllı görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, gereken sabrı göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bacakta uzun kıllar görmek rahatsızlık duyulacağına, hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına inanılır.

Kahve falında bacağından kıl koparmak işinin her geçen gün büyüyeceğine, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bacakta uzun kıl görmek yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine işaret eder.

Kahve falında arkadaşının bacağında kıl görmek kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, çok zor duruma düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında bacak kıllarını tıraş etmek büyük atılımların yapılacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birinin bacağını kıllı görmek deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine delalettir.

Kahve falında bacaklarında kıl görmek hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, böylece kazancın ve özgüvenin artacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top