AnaSayfa / Genel / Kahve falında yüzünde kocaman sivilce çıktığını görmek

Kahve falında yüzünde kocaman sivilce çıktığını görmek

Kahve falında yüzünde kocaman sivilce çıktığını görmek iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, yenileceğine, hayır getirecek işlere girileceğine, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, dolayısıyla geleceğine, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, amacına ulaşabileceğine delalettir.

Kahve falında yüzünde kocaman sivilce çıktığını gördüyseniz:

  • Uzun süredir ilgilenemediğiniz yarım kalan işlerinizi sonuçlandırmak için iyi bir fırsat bulabilirsiniz.

Kahve falında yüzünde kocaman sivilce çıktığını görmek iş hayatında ve eğitim hayatında vereceği kararları bu haberler doğrultusunda vereceğine, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüzünde kocaman sivilceler görmek hastalıkların iyileşeceğine, ekmeğin ve paranın da artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yüzüne sivilce çıktığını görmek işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine alamet eder.

Kahve falında yüzünde sivilceler çıktığını görmek hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüzünde sivilce çıktığını görmek yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, borçlanarak bazı işlere atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kocaman sivilce patlatmak sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına, eline güzel fırsatların geçeceğine ve hiçbir eksiğinin ve derdinin de kalmayacağına alamet eder.

Kahve falında kocaman sivilce görmek mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında karnında sivilce çıktığını görmek zor zamanların geride kalacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir