AnaSayfa / Genel / Kahve falında yüzün şiştiğini görmek

Kahve falında yüzün şiştiğini görmek

Kahve falında yüzün şiştiğini görmek stresli bir ortama gireceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, hayırlı bir döneme girileceğine, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, kırılan kalplerin barışacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, elini eteğini her şeyden çekeceğine, rahata kavuşmaya rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzün şiştiğini gördüyseniz:

  • Sağlık olarak, sindirim sisteminizle ilgili rahatsızlıklara karşı zayıfsınız.

Kahve falında şiş yüz görmek büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yüz şişmesi görmek karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüzünün şiş olduğunu görmek birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, yüksek bir makama geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yüzün şiştiğini görmek hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına ve büyük başarılar elde edeceğine, aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve fal sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine inanılır.

Kahve falında şişmiş yüz görmek insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine inanılır.

Kahve falında yüzü gözü şiş görmek yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına alamet eder.

Kahve falında yüzü şiş birini görmek hayallerde değişiklikler olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birinin yüzünü şiş görmek yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, hak etmedikleri şekilde ağır suçlamalarda bulunacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.