AnaSayfa / Genel / Kahve falında yün patik giymek

Kahve falında yün patik giymek

Kahve falında yün patik giymek işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yün patik giymek gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkileriniz açısından uğraşlar edinebilirsiniz.

Kahve falında yün patik giymek sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, anne babanın birbirine düşeceğine delalet eder.

Kahve falında yün patik görmek kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına, okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ayağa patik giymek kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil patik giymek işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Kahve falında patik giymek sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına işarettir.

Kahve falında örgü patik giymek atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ayağına patik giymek sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz patik giymek herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına, büyük çaba sarfedeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir