Kahve falında yumurtayı saça sürmek

Kahve falında yumurtayı saça sürmek mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, aile içinde bazı gerginlikler olacağına, ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına, fakirliğinin biteceğine, yeniliğin kendisine iyi geleceğine, mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına işaret eder.

Kahve falında yumurtayı saça sürmek gördüyseniz:

  • İşinizde sizin için önemli olabilecek bir konumda olan kişilerle tartışırken dikkatli olmanız gerekmektedir.

Kahve falında yumurtayı saça sürmek iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına yorulur.

Kahve falında saça yumurta sürmek kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, büyük hatalar yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kafaya yumurta sürmek hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, büyük bir yenilgi alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüze yumurta sürmek kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine, stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüzüne yumurta sürmek yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında saçlara bal sürmek hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, insanlarla hoşça vakit geçirileceğine işaret eder.

Kahve falında saça jöle sürmek işlerini düzene sokacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine rivayet eder.

Kahve falında saça yağ sürmek hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top