Kahve falında yorganla yatmak

Kahve falında yorganla yatmak çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, hayatınızın neşe dolacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yorganla yatmak gördüyseniz:

  • Bazı konulara yaklaşımınız üzerine yapılacak konuşmalar, tarzınız olmamasına rağmen zaman ayırmayı gerektirebilir.

Kahve falında yorgana sarılıp yatmak malına gelecek zarara, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına tabir olunur.

Kahve falında yatak yorgan yatmak bir sebeple ailesi içinde tartışmaların yaşanacağına, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine inanılır.

Kahve falında yorganla yatmak sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, üstünlük elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yorgan altında yatmak bir sebeple kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının Allah’tan geldiğini düşünmesi gerektiğine ve bu sayede kendisini kısa bir zaman içinde toparlayacağına, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yorganın altında yatmak tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına delalet eder.

Kahve falında yorganda yatmak kazalardan, belalardan korunacağına, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, kazançlı bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında omuzunda yorgan taşımak eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına alamet eder.

Kahve falında dikilmiş yorgan görmek sıkıntılı bir işe girileceğine, sorunların sürekli artacağına, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top