AnaSayfa / Genel / Kahve falında yıldırımdan kaçmak

Kahve falında yıldırımdan kaçmak

Kahve falında yıldırımdan kaçmak büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, istediği herşeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, kızı mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine, darlığa ve yokluğa düşeceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yıldırımdan kaçmak gördüyseniz:

  • Sakin olursanız konulara daha kolay çözüm getirebilirsiniz.

Kahve falında yıldırımdan kaçmak parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına inanılır.

Kahve falında üzerine yıldırım düştüğünü görmek zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, hanesinde bolluk ve bereket olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yıldırım şimşek görmek el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, şüpheli bir olay yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yıldırım sesi duymak çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına işaret eder.

Kahve falında yıldırım çarpmak büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına, işlerinin karışacağına yorulur.

Kahve falında yıldırımdan kurtulmak zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve hayırlı bir yola çıkılacağına, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına işaret etmektedir.

Kahve falında yıldırım görmek çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, onların mutluluğu için kendisini adayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yağmur ve yıldırım görmek herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, eşi ile problemler yaşayacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.