AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeşillikte dolaşmak

Kahve falında yeşillikte dolaşmak

Kahve falında yeşillikte dolaşmak rahat geçinerek yaşayacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, rakiplerinin üzüleceğine, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, kurulmuş olan bir yuvanın kötü kişilerin dedikoduları ve kötü sözleri yüzünden yıkılacağına işaret eder.

Kahve falında yeşillikte dolaşmak gördüyseniz:

  • Sizi zorlayan kişilere göre değil, aklınıza göre hareket etmelisiniz.

Kahve falında yeşil bahçede dolaşmak malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeşillikler içinde dolaşmak eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına delalettir.

Kahve falında yeşillikte dolaşmak edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, itibar kaybedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında iç çamaşırıyla dolaşmak aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, sıkıntılarının biteceğine, şansının açılacağına alamet eder.

Kahve falında mezar dolaşmak çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına delalettir.

Kahve falında bıçakla dolaşmak hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine inanılır.

Kahve falında atla dolaşmak hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza, müjdeli haberler alacağına, sevineceğine rivayet eder.

Kahve falında karda dolaşmak yanlış işler yapacağına, kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.