AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeşil zeytin yediğini görmek

Kahve falında yeşil zeytin yediğini görmek

Kahve falında yeşil zeytin yediğini görmek yılmayacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, sayılan ve sevilen kimse olacağına, kazancının her geçen gün artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında yeşil zeytin yediğini gördüyseniz:

  • Yapacağınız değişiklikler yakınınızdaki bir kişiyle sorunlarınızı da etkileyebilir.

Kahve falında yeşil zeytin yedirmek çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına inanılır.

Kahve falında yeşil zeytin yediğini görmek olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına alamet eder.

Kahve falında çocuğunun zeytin yediğini görmek sağlıklı bir ömür süreceğine, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine işaret eder.

Kahve falında siyah zeytin yediğini görmek mutsuzluğunu iş hayatına da yansıtacağına, daha büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında zeytin yedirmek sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, iyi halinin kalmayacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında arkadaşının zeytin yediğini görmek bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah zeytin yedirmek işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, iyiliklerden yüz çevirmeye işaret eder.

Kahve falında zeytin yediğini görmek kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, sağlıkla ilgili olarak önemli bir karar vereceğine, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir