AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeşil sudan geçmek

Kahve falında yeşil sudan geçmek

Kahve falında yeşil sudan geçmek alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, bir sebeple kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, hayatının bir anda renkleneceğine, öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, makbul olan mallar edineceğine, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine yorulur.

Kahve falında yeşil sudan geçmek gördüyseniz:

  • Herkes merakla planlarınızı, projelerinizi veya hikayenizi dinlemeyi bekliyor.

Kahve falında yeşil sudan geçmek yönetici makamına oturacağına, kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine işaret eder.

Kahve falında temiz sudan geçmek böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına, bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında berrak sudan geçmek güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sudan geçmek kendisini çok rahatsız hissedeceğine, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında bulanik sudan geçmek hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine rivayet eder.

Kahve falında trenle sudan geçmek tatsız haberlerin alınacağına, çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına yorulur.

Kahve falında ata binip sudan geçmek fal sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine tabir olunur.

Kahve falında akan sudan geçmek göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, çözümsüz sorunları olmayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.