AnaSayfa / Genel / Kahve falında yere çarşaf sermek

Kahve falında yere çarşaf sermek

Kahve falında yere çarşaf sermek dolayısıyla işlerin bozulacağına, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, ağız tadının yerine geleceğine, endişelerinin, üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, kendisine olan güveninin artacağına, maddi zararlara uğrayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yere çarşaf sermek gördüyseniz:

  • İş birlikleri veya ilişkiler sizi bazı konularda engelleyebilir.

Kahve falında yere çarşaf sermek işinden ekmeğinden olacağına, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ipe beyaz çarşaf sermek gözyaşına boğulacağına, elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yatağa beyaz çarşaf sermek uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, beddua ve ah alacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yatak çarşafı sermek evlatlarından memnun olacağına, ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye işarettir.

Kahve falında ipe çarşaf sermek en sıkıntılı ve korkutucu anda bile Allah’ın yardım edeceğine, barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, kindar olacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz çarşaf sermek uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yatağa çarşaf sermek kalp kırıklığı yaşanacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına işaret eder.

Kahve falında birine çarşaf sermek ancak kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, son model arabaya sahip olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir