AnaSayfa / Genel / Kahve falında yanağından ısırılmak

Kahve falında yanağından ısırılmak

Kahve falında yanağından ısırılmak girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, sorunların aşılacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, bereketin eksileceğine, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yanağından ısırılmak gördüyseniz:

  • İstediğiniz şeyleri yapma veya elde etme konusunda size yardımcı olabilecek aktivitelerle vakit geçirmelisiniz.

Kahve falında yanağından ısırılmak ancak bu durumlardan en az zarar ve sorun ile kurtulmak için çok akıllıca ve çok dikkatli adımlar atması gerektiğine, bu şekilde davranıp sükûnetini korursa eğer herşeyin yoluna gireceğine, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine yorulur.

Kahve falında yanaktan ısırılmak başarıların çoğalacağına, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında yanağının ısırıldığını görmek kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine ve iş konusunda da gelirlerinin azaldığı, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına, bir sebeple ailesi ile arasının açılıp, çok sayıda borca gireceğine işaret eder.

Kahve falında sevdiğinin yanağını sıkmak zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yanaktan öpüldüğünü görmek çok büyük bir üzüntü duyacağına, sağlığının yerine geleceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına yorulur.

Kahve falında sevgilisini yanağından öpmek hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine alamet eder.

Kahve falında kırmızı yanak görmek her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, güzel günler geçireceğine, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına inanılır.

Kahve falında eski sevgiliyi yanaktan öpmek yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, işlerinin artacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir