Kahve falında vücuttan mermi çıkarmak

Kahve falında vücuttan mermi çıkarmak içinin kıpır kıpır olacağına, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, zengin bir hayata sahip olunacağına, çevresinin genişleyeceğine, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında vücuttan mermi çıkarmak gördüyseniz:

  • Neşeniz yerinde görünüyor.

Kahve falında vücuttan mermi çıkarmak ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, iş kaybı yaşayacağına yorulur.

Kahve falında vücutta mermi görmek bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında vücudunda mermi görmek hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mermi çıkarmak aile hayatı için hayırlı adımlar atılacağına, gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine inanılır.

Kahve falında silahtan mermi çıkarmak iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mermiyi eline almak ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına rivayet eder.

Kahve falında yerde mermi görmek rızkının genişleyeceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, bazen istemediği şeyler yapacağına işarettir.

Kahve falında mermisi bitmek işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top