Kahve falında vücudunda beze görmek

Kahve falında vücudunda beze görmek hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, rahata erileceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, elin bollaşacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına inanılır.

Kahve falında vücudunda beze gördüyseniz:

  • Canınızı sıkan kimselere ya da sizi kızdırabilecek konuşmalar yapan kişilere gerekli cevapları vermeyi daha sonraya bırakmanızda fayda var.

Kahve falında vücudunda beze görmek girdiği her işte çok başarılı olacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına işarettir.

Kahve falında hamur bezesi görmek işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz beze sarılı bebek görmek gelişim içine girileceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Kahve falında hamur beze yapmak kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yağ bezesi sıkmak maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, anne duasının açılacağına, kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına ve karşılığını da en güzel şekilde göreceğine yorulur.

Kahve falında ekmek bezesi görmek günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, ancak falı kapatan kişinin bu dedikoduyu ortadan kaldıracağına delalettir.

Kahve falında boynunda beze görmek uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hamur beze görmek geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top