AnaSayfa / Genel / Kahve falında verilen selamı almamak

Kahve falında verilen selamı almamak

Kahve falında verilen selamı almamak işlerin istenmeyen bir hal alacağına, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, ticaretin önünün açılacağına, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, bu sayede olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine yorulur.

Kahve falında verilen selamı almamak gördüyseniz:

  • Çeşitli tersliklere karşı dostlar imdadınıza yetişebilir.

Kahve falında verilen selamı almamak rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına, hayallerin gerçekleşeceğine delalettir.

Kahve falında verilen selamı almak aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine, ticaret hayatında ön plana çıkacağına inanılır.

Kahve falında verileni almamak bir organizasyona katılacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, elde bulunan bazı gayrimenkullerin satışa çıkarılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında verilen parayı almamak elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, rahat bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında verilen eti almamak hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, malının ve kazancının tam olacağına alamet eder.

Kahve falında verilen yüzüğü almamak keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine alamet eder.

Kahve falında verilen hediyeyi almamak kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına delalet eder.

Kahve falında verilen altını almamak bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, yakında işlerinin aksayacağına, prestij sahibi olunacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir