AnaSayfa / Genel / Kahve falında uzun koridorlu ev görmek

Kahve falında uzun koridorlu ev görmek

Kahve falında uzun koridorlu ev görmek çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine ve eline geçen fırsatları değerlendiren kişinin, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, borçlanarak bazı işlere atılacağına, bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, elinde avucunda olanı yitireceğine, fal sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, karalar bağlayacağına alamet eder.

Kahve falında uzun koridorlu ev gördüyseniz:

  • Belli bir anlaşma, iş ya da yatırımı halletmesi için güvendiğiniz bir kişiyi görevlendirdiyseniz maddi sorunlar söz konusu olabilir.

Kahve falında uzun koridorlu ev görmek gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında uzun bir koridorda yürümek sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, kısmetlerinin açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uzun bir koridor görmek maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uzun koridor görmek bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, işlerdeki durgunluğa ve kişinin maddi anlamda çok sıkıntı içine gireceğine rivayet eder.

Kahve falında ev koridoru görmek uzun yıllar boyunca çok büyük bir kırgınlık ve küskünlük yaşayacaklarına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına tabir olunur.

Kahve falında koridorda yürümek zorlukların ortadan kaldırılacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine tabir olunur.

Kahve falında karanlık koridor görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, fal sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına alamet eder.

Kahve falında koridordan geçmek bir sebeple eşi ile arasının açılacağına, kazancının bol olacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir