AnaSayfa / Genel / Kahve falında uzun boylu adamlar görmek

Kahve falında uzun boylu adamlar görmek

Kahve falında uzun boylu adamlar görmek imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine işaret eder.

Kahve falında uzun boylu adamlar gördüyseniz:

  • Gayrimenkulle ilgili, aile büyüklerine bağlı veya iş birliği, ortaklık ya da ekip çalışması gerektiren işler şanslı şekilde ilerliyor.

Kahve falında uzun boylu yaşlı adam görmek önemli işler yapacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çok uzun boylu adam görmek tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine ve her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına, hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya yorulur.

Kahve falında çok uzun boylu bir adam görmek kendini çok halsiz ve mutsuz hissedeceğine, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uzun boylu adamlar görmek bolluk ve bereket göreceğine, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında uzun boylu adam görmek çok daha güçlü biri haline geleceğine, beklentilerine ulaşacağına, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına inanılır.

Kahve falında uzun boylu bir adam görmek maddi sıkıntılardan kurtulmaya, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölü birini uzun boylu görmek hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında boy uzun görmek önünde güzel ve başarılı günler olacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir